Kategorie

FIN NEON CARP / žluto oranžová 300M

FIN NEON CARP / žluto oranžová 300M
Výrobce: Delphin
Model: NEON CARP / žluto oranžová 300M
Dostupnost: Na skladě
Cena: 171,00,- Kč

Dostupné varianty:

FIN NEON CARP / žluto oranžová 300M


*

Průměr :FIN NEON CARP / žluto oranžová 300M

NEON je nejnovějším vlascem z návrhářské dílny FIN. NEON byl speciálně navržen do těžkého terénu, kde je nosnost a oděruvzdornost nejzásadnější podmínkou. Speciální směs z níž je vyrobeno jádro vlasce zvyšuje jeho odolnost vůči oděru až na 12 násobek oproti standardním vlascem. Finální úpravou bylo dosaženo mimořádně hladký povrch, který přispívá k výraznému snížení tření vlasce nejen při nahazování, ale hlavně při průjezdu různými překážkami, či trávou. Vlasec je navíc extrémně vláčný a jemný, což dovoluje používat výrazně tlustší průměry oproti standardnímu monofilamentu bez jakéhokoliv kroucení vlasce nebo snížení schopnosti nahazování do dálky. NEON Vám umožní používat vlasec o průměru 0,40mm, přičemž budete mít pocit, že pracujete s vlascem o průměru 0,30mm, přičemž můžete využívat nosnost a nízkou roztažnost hrubšího vlasce. Při výběru vlasce tedy můžete klidně sáhnout k průměru, které jsou o dva stupně vyšší než zvyknete používat. 
 
Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znova. Způsob, jakým uvažuje uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu. Místo kde se převádíte uzel, důkladně navlhčete nebo namažte přípravkem FIN KNOT LOY (přípravek pro zvýšení nosnosti v uzlu). 
 
FIN garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními šňůru, nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.
Napsat recenzi:

FIN NEON CARP / žluto oranžová 300M


Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení:

FIN NEON CARP / žluto oranžová 300M


Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:

Tagy: ,
Rybářství u Dana - Rybářské potřeby, pruty, navijáky, návnady a nástrahy...
eshop powered by OpenCart